Retail

Koppeling aan derden

Retail

Alle cases
Niets is makkelijker dan informatie op één plek op te slaan en te kunnen koppelen aan andere systemen. De koppeling kan nodig zijn tussen financiële, logistieke of verkoopsystemen. In onze oplossing is dat mogelijk met o.a.:
  • Financiële pakketten: Exact Online, Unit4, King, Afas, Yuki, Snelstart, Twinfield, etc.
  • Je webshop
  • Webshops van derden: Zalando, Miinto, Amazon, bol.com
  • Stockbase
  • Orderwriter en Fashion.Cloud
  • Logistieke diensten
  • Betaalplatforms: Pay.nl of Payplaza.nl

Een goede koppeling vergt maatwerk, daarom stemmen wij onze inspanning af op jouw wensen.

Vergroot je business

Bespaar tijd

Voorkom dubbele werkzaamheden

Maak gebruik van de kennis van derden

Vergroot je business

Door professioneel te koppelen aan de grote verkoopkanalen als Zalando en bol.com, wordt je bereik enorm vergroot. Onze oplossing zorgt dat de koppeling foutloos verloopt en de basis wordt gelegd voor het realiseren van meer verkoop. Wacht niet tot morgen en schaal samen met het team van Softwear op.

Klant aan het woord

Als je bij zoekmachines bovenaan wilt staan, moet je fors betalen, maar daar staat onvoldoende omzet tegenover. Tegelijkertijd kun je als fashionondernemer niet zonder webshop, omdat bijna iedereen eerst op internet rondkijkt. Je moet er gewoon online zijn voor je klanten, dat draagt bij aan de binding die ze met je winkel hebben.

Marco Mulders Maddox
1 2 3 7
Interesse blokje

Schrijf je in voor de  nieuwsbrief

Blijf voorop in de retail met tips die je direct kunt toepassen, updates over de nieuwste functies én slimme trends uit de modebranche. Ontdek hoe andere ondernemers groeien en hoe jij dat ook kunt, allemaal in één overzichtelijke mail per maand.
Fast. Simple. Smart. Direct in je inbox.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram